Beşiktaş, bağış kampanyasını tanıttı: Bırakmam Seni

Sevda Noyan için 6 yıla kadar hapis istemi
Haziran 12, 2020
Bursa’da fuhuş pazarlığı cinayetle bitti
Haziran 12, 2020

Beşiktaş, bağış kampanyasını tanıttı: Bırakmam Seni

Beşiktaş, bağış kampanyasını tanıttı: Bırakmam Seni Bir basın toplantısı düzenleyen Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, bağış kampasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Çebi, kulübe bağış gerçekleştirmek isteyen taraftarların, “BIRAKMAM” yazıp, 1903’e SMS atmaları gerektiğini söyledi.  SMS ücretinin ise 20 TL olduğu açıklandı.
Çebi’nin açıklamaları şu şekilde: “Bu pandemi döneminin elbirliğiyle beraberce artı yönde atlatılmak üzere olunduğunu görüyoruz. Sıhhat görevlilerine binlerce kez teşekkür ediyorum. Gördüğünüz üzere pandemi, birbirimizden uzakta oturmamızı gerektiriyor. Bunlar gereklilik halinde, ta ki bu salgın bitene değin. Sonuç itibariyle bilhassa Beşiktaş’ın en kayda değer sportif faaliyetlerinden biri olan futbol takımı ve seyircili hali imkansız ülkü gelmiştir. Taraftarsız oynayacağımız 8 maçımız var. Herkes kadar biz de iddialıyız. 8 maçı için sahaya çıkacağımız konusunda hocalarımız ve futbolcularımızla hemfikiriz.” Beşiktaş, bağış kampanyasını tanıttı: Bırakmam Seni –
“Hesaplı anlamda Beşiktaşımızın için 19 Mart’ta başlattığımız bağış kampanyası vardı. Pandemi nedeniyle ertelenmek zorunda kaldı. Pandemi olmadan evvelden de mağdur durumda olduğumuzu biliyorduk. Bu sebeple Beşiktaş camiasının, taraftarımızın beni her sokakta gördüğünde ısrarla, “Bağış kampanyası istiyoruz, hakkımızdır bu.” söylemiyle oluşmuş bir bağış kampanyasıdır. Bu kampanyanın Beşiktaşımıza çok büyük desteği olacağına inanıyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir