Gündem Haberleri

İşçi Ayakkabısı Üretiminde Öncü Firma; Ema Ayakkabı

İşçi ayakkabısı üretiminde 1991 yılından beri hizmet vermekte olan Ema Ayakkabı, işçi güvenliğini en üst seviyede korumak adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Sıradan ayakkabılar ile özellikle ağır sanayi bölgelerinde çalışmak oldukça sakıncalıdır. Bir işçi için baret ne kadar önemli ise işçi ayakkabısı da aynı derecede önemlidir. Çalışma alanlarına uygun şekilde üretilmesi gereken bu ayakkabılar, aynı zamanda yazlık ve kışlık olarak da çeşitlilik göstermektedir. 1991 yılından bu yana günden güne büyüyerek ve ürün çeşitliliğini arttırarak işçi güvenliğini üst seviyeye taşımak için çalışmaktadır.

Ema Ayakkabı tarafından üretilen işçiayakkabılarınıngenel özellikleri:

*Her ürünün 36 numaradan 47 numaraya kadar seçenekleri bulunmaktadır. İşçi ayakkabısı konusunda en büyük sorunlardan biri olan numara konusu Ema Ayakkabı sayesinde böylelikle ortadan kaldırılmaktadır. Ema Ayakkabı’ da her yetişkinin ayağına uygun işçi ayakkabısı bulunmaktadır.

*Ürünler, rahat ayakkabı bulmada sorun yaşayan taraklı ayaklara uygun geniş kalıplara sahiptir, aynı zamanda tabanlarının ultra hafif olması sayesinde hareketi kısıtlamaz.

*Ayağın sert bir yere çarpması ya da üzerine ağır bir şey düşmesi durumlarında, ayağı korumak amacı ile 15000 Newton baskı direnci ve 200 joule darbe direncine sahip özellikte ve çelik ya da kompozit burunlu olarak üretilmektedir.

*Uzun süre kullanımda terleme, koku ve mantar gibi sorunlara yol açan sıradan işçi ayakkabılarından farklı olarak özel iç astarı ile terlemeyi önler ve böylelikle koku ve mantar sorunlarının oluşmasını da önler.

*İşçi ayakkabılarının tamamı elektriğe ve ısıya karşı yalıtım özelliğine sahiptir.

Ema Ayakkabı Tarafından Üretilen Diğer Ayakkabı Çeşitleri

Ema Ayakkabı’ da ayakkabı çeşitleri kullanım alanında duyulan ihtiyaçlar ve kullanıcı konforu göz önünde bulundurularak üretilmektedir. İşçi ayakkabısı denilince ilk akla gelen firmanın diğer güvenlik ve konfor sağlayıcı ayakkabıları şu şekilde kategorize edilmektedir:

*Hafif iş ayakkabısı,

*Yazlık iş ayakkabısı,

*Kışlık iş ayakkabısı,

*Elektrikçi ayakkabısı,

*Kompozit burun iş ayakkabısı,

*İş güvenlik ayakkabısı ve

*İş ayakkabısı.

Bu kategoriler içerisinde farklı renk ve model seçenekleri ile her zevke ve ihtiyaca uygun yüzlerce çeşit ayakkabı yer almaktadır.

Paylaş :

Yorum Yolla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *